Výtahy

Vyrábíme a dodáváme kompletní řadu lanových a hydraulických výtahů - osobních, nákladních, lůžkových a jídelních, používaných pro nízké, střední a výškové budovy obytného, průmyslového, obchodního, administrativního či hotelového charakteru v provedení standardním či luxusním, s různými rychlostmi pro všechny druhy hustoty provozu včetně schválení do provozu.

U osobních výtahů provádíme úpravy a vybavení pro dopravu osob s omezenou schopností pohybu a orientace. Interiér klece výtahu provádíme podle požadavku objednavatele.

Šachty výtahu

Většina výtahů je instalována do plnostěnných šachet (zděné,betonové). Naše firma vyrábí pro instalaci výtahů ocelové samonosné šachty opláštěné cetris deskami, sádrokartonem nebo sklem (panoramatické šachty)

Hydraulické výtahy

Osobní výtahy

Nákladní výtahy

katalogový list katalogový list

Autovýtahy

 
 

Lanové výtahy

Osobní výtahy

Nákladní výtahy

Lanový nákladní výtah
katalogový list katalogový list

Malý nákladní výtah

 
Malý nákladní výtah  

Modernizace výtahů

Provádíme modernizace starých výtahů, které z hlediska bezpečnosti nevyhovují stávajícím normám. Modernizací výtahu získáte zlepšení technické úrovně a tím podstatného snížení poruchovosti výtahu, ale i znatelného zvýšení bezpečnosti provozu zařízení.

Modernizací zůstávají zachovány základní technické parametry výtahu (rychlost, zdvih a nosnost) i základní dispoziční řešení. Při modernizaci je rozsah stavebních úprav redukován na minimum, což zkracuje dobu odstavení výtahu z provozu.

Máte dotaz nebo připomínku? Napiště nám!

Máte dotaz nebo připomínku? Napiště nám!

pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná