O společnosti

Firma ROVEX spol s r.o. Slatiňany byla založena v roce 1992. Již od počátku své existence se zaměřila na dvě hlavní oblasti činnosti - výrobu výtahů a servis výtahů. Ty však nejen vyrábí, ale též montuje, u stávajících výtahů pak provádí rekonstrukce a modernizace. V roce 1993 byla na základě poptávky rozšířena výroba o další zařízení a to především o vyrovnávací plošiny do skladových ramp a hydraulické nůžkové plošiny.

Firma vlastní výrobní areál ve Slatiňanech, kde vyrábí a kompletuje nové výrobky. Mimo výroby kompletních zdvihacích zařízení vyrábí i některé komponenty, které dodává dalším firmám v oboru . Rovex disponuje vlastní projekční kanceláří.

Sídlo společnosti ROVEX Slatiňany spol. s r. o

Výrobní areál společnosti ROVEX Slatiňany spol. s r. o

Výtahy jsou vyráběny ve všech typech, velikostech a provedeních, od malých nákladních výtahů až po luxusní panoramatické dle požadavků zákazníka. Kompletní dodávka je prováděna včetně přípomocných stavebních a natěračských prací, případně i stavby nových zděných šachet. Firma se dále specializuje na dodávky ocelových šachet. Již bylo realizováno také několik prosklených šachet pro panoramatické výtahy.

Jak bylo zmíněno, Rovex vyrábí vyrovnávací plošiny do skladových ramp a to v provedení ručním nebo hydraulickém. Mezi další frekventované výrobky patří hydraulické nůžkové plošiny,invalidní plošiny se svislým zdvihem,technologické zdvihadla,nájezdové rampy a ocelové konstrukce.

Na nově instalovaná zařízení je běžně poskytována záruka 24 měsíců. Současně je zajišťován záruční i pozáruční servis u všech dodaných a montovaných zařízení.

Všechny výrobky jsou vyráběny z kvalitních tuzemských komponentů . Používány jsou ale též komponenty od renomovaných zahraničních firem, především německých, španělských a italských. Předností jejich výrobků je jak vysoká kvalita, tak i životnost. Firma má zajištěny příslušné náhradní díly.

V případě Vašeho zájmu jsme připraveni ukázat naše výrobky a technické zázemí, jakož i některé realizované akce. Tím Vás jistě přesvědčíme o našem velkém úsilí - věnovat se do hloubky problematice výtahů i ostatních zdvihacích zařízení a vycházet tak vstříc stále náročnějším požadavkům odběratelů.

Máte dotaz nebo připomínku? Napiště nám!

Máte dotaz nebo připomínku? Napiště nám!

pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná